Subscribe to our newsletter!
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

She Loves Data Prague Panel discussion & networking

10. 9. 2021 @ 17:00 - 20:00 CEST

REGISTER

  #SoftSkills #Beginner #datastorytelling

Jakou roli hrají ženy ve světě založeném na datech a technologiích?

Nechte se inspirovat čtyřmi významnými ženami, které se nebály vstoupit do světa dat a technologií a přijďte společně s nimi diskutovat o     tom, jak nás data v dnešním světě ovlivňují nejen v profesním, ale i v osobním životě, jak důležitou roli hraje diverzita v jednotlivých     profesích nebo si jen vyslechněte jejich osobní rady a tipy, jak být úspěšnější.

Naše pozvání k diskuzi přijaly tyto dámy:

Michaela Lhotková, Member of the board of directors @ ČSOB

Jana Marlé-Žižková, Meiro & She Loves Data Co-Founder

Jana Hrabětová, Head of Market & Customer Excellence @ E.ON

Eliška Valterová, Data Visualization Designer

Po skončení diskuze jste zváni na neformální setkání s těmito inspirativními ženami z oblasti dat a technologií. Využijte jedinečnou   příležitost poznat dámy osobně a popovídejte si s nimi o všem, co Vás zajímá.

Během eventu bude pro všechny účastníky připraveno malé pohoštění.

Co si na workshop přinést:

– Průkaz totožnosti

– Doklad o bezinfekčnosti (certifikát o očkování; PCR test – ne starší jak 72 hodin; antigenní test – ne starší jak 48 hodin)

– Respirátor kvality FFP2 nebo NANO roušku, kterou je zapotřebí mít nasazenou po celou dobu ve vnitřních prostorách budovy ČSOB

– Parkování není zajištěno, doporučujeme využít pražskou MHD, stanice metra “Radlická”. Workshop se koná v budově s názvem SHQ   (Ulice Výmolova)

 Q&A:

Mohu se workshopu zúčastnit zdarma?

Ano! Tento workshop je pro všechny účastníky zdarma. Jen doporučujeme včasnou registraci a to z důvodu zvýšeného zájmu ze strany žen o  toto téma.

Co mám dělat v případě, když se nebudu moct workshopu zúčastnit?

V tomto případě Vás požádáme o zrušení Vaší registrace, abyste přenechala své místo dalšímu zájemci o workshop.

V případě jakýchkoliv dalších otázek se, prosím, obraťte na email: jitka@shelovesdata.com. a my Vám rádi pomůžeme.

 Řečníci

Michaela Lhotková, členka představenstva @ČSOB

Chief Innovation Officer pro skupinu KBC v České republice

Absolvovala VŠE v Praze a získala titul Master of International Management CEMS.

Michaela zahájila svou kariéru v International Corporate Desk ve společnosti KBC Group v roce 2002. Po dvou letech následoval přechod do   útvaru Úvěrů v ČSOB, kde měla postupně na starosti různé agendy a už před krátkým „projektem“ mateřské dovolené v roce 2011 vedla   třísetčlenný tým Úvěry pro malé a střední firmy. V roce 2013 přešla na stranu obchodu v pozici ředitelky Segmentu firemního bankovnictví,   poté následovala role členky představenstva pro oblast rizika a finance v HB. V polovině roku 2017 se vrátila zpět do ČSOB a přebrala   transformaci oblasti platebních řešení a spotřebitelského financování. Ve své současné pozici vede tzv. Daily banking jedné z největších   českých bank a zastává pozici Chief Innovation Officer. Od července 2021 je Michaela Lhotková členkou představenstva skupiny ČSOB a její   agenda se rozšířila o oblast Data a celý Digital. Michaela je zodpovědná za urychlení digitální transformace skupiny v České republice,   konkrétně za vývoj a implementaci virtuální asistentky Kate, digitální aplikace, využití dat a implementaci nové strategie.

Jana Marlé-Žižková

Co-founder & CEO | Meiro & She Loves Data Co-founder

Jana se narodila v Praze, a vystudovala Computer Science na Univerzitách ve Švédsku a USA, odkud se v roce 1994 vrátila do Prahy, kde   pracovala pro organizace Sony, Estee Lauder a Sybase. V roce 1998 se Jana přestěhovala do Vídně, odkud řídila marketing a PR v regionu   střední a východní Evropy pro SAS. Do roku 2010 prošla ve stejné organizaci pozicemi Country manager pro Českou republiku a Slovensko   a  Regionální ředitelka pro střední a jihovýchodní Evropu. V současné době Jana bydlí v Singapuru, kde řídí vlastní start up business Meiro   a  dále se věnuje řízení neziskové organizace She Loves Data, která se věnuje vzdělávání žen v data a tech odvětví. V Singapuru byla v roce   2020 zařazena na listinu Top 100 Women in Tech.

Eliška Valterová

Po studiu informatiky strávila Eliška 10 let v marketingu a ecommerce, kde analýza dat byla běžnou, ale ne hlavní součástí její práce. Vždy ji   fascinoval síla dat a vlivu jejich prezentace na lidské rozhodování a proto časem zaměřila svoji specializaci právě na vizualizaci dat.

V současné době má za sebou řadu projektů napříč odvětvími. Mimo práci designéra a konzultanta vede kurzy zaměřené na datovou   vizualizaci a Tableau.

Jana Hrabětová, E.ON

Po absolvování mezinárodního obchodu na VŠE Praha a mezinárodních vztahů na Univerzitě Karlově odstartovala Jana svoji kariéru ve     společnosti Accenture. Následujících 12 let strávila v poradenství prací na mezinárodních projektech pro klienty z oblasti financí a   energetiky. A právě s energetikou spojila i svoji další profesní kariéru. Poslední 4 roky působí ve společnosti E.ON, kde má na starosti     produktové inovace a oblast zákaznické zkušenosti. Data a datové analýzy byly a jsou po celou dobu její profesní kariéry podstatnou součástí   její práce.

 Sponzoři

ČSOB, Meiro


  By registering you understand that the details you provide during the registration process will be collected and used by She Loves Data.   Photographs and/or video may be taken at the event. By taking part in this event you grant the event organisers full rights to use the   images resulting from the photography/video filming, and any reproductions or adaptations of the images for publicity and/or   marketing purposes. This might include (but is not limited to), the right to use them in their printed and online publicity materials, social   media, and press releases.


REGISTER

Details

Date:
10. 9. 2021
Time:
17:00 - 20:00 CEST
Event Tags:
, ,

Venue

ČSOB SHQ
353 Výmolova,
Praha 5, Hlavní město Praha,150 00Czech Republic
+ Google Map

Organizers

ČSOB
Meiro